Special Olympics Team NL

Special Olympics Team NL bestaat in totaal uit 99 personen; 65 sporters, 3 Unified Partners, 23 coaches en 8 stafleden.

Staff

Head of Delegation Marcel van Galen
Assistent Head of Delegation Natascha Bruers
Arts en vertrouwenspersoon Teun van Egmond
Assistent Staf Nina Huls
Assistent Staf Rieke Vrieler
Communicatiemedewerker Talje Dijkhuis
Fotograaf Rachelle Cornelissen-Wenting
Fotograaf Bart Weerdenburg

Special Olympics Team NL

sport vereniging sporters  (hoofd)coach
Atletiek AV Sprint
AV Spark Spijkenisse
Cynthia Riel
Femke Bongers
Jordan Beute
Bryan Hulst
Danny de Korte
Karien Musters
Caro Kania-Kieviet
Bowlen De Brug regio stad Groningen
De Springplank
Jesper Koops
Willem Rens
Pascal Albers
Marlous Raangs
Odette Visser
Sandra Schreuder
Bart Beijring
Henny Sikkenga
Golf Amsterdamse Golfclub Tjerk Stellema
Ted Stellema (UP)
Julia Kusters
Astrid Kusters (UP)
Dirk Sandee
Gymnastiek Novitas
Agios
Anne van den Berg
Anna Israëls
Marleen Hensbergen
Arjan van Rijssen
Jelle van Vriesland
Erik van Loenen
Evaline Heuvelmans
Antoinette van Eck-Voois
Handbal Only Friends
SV De Blinkert
SV Koedijk
Lotte Vlaming
Shanna Schilder
Shanna Veerman
Ece Cizem
Vera den Hertog
Linda Huisman
Lisa de Boer
Ilona Smit
Marjolein Kool
Karianka Bosman
Ellen van Loon-Schaap
Judith Dekker
Lia Blijpost
Inline-skaten Radboud Inline Skating
Hengelose Ijsclub
SVU Utrecht
Sophie Oud
René van Diepen
Jarno Brunink
Marit Kaats
Kelly Schouten
Judo S&F Tino Hoogendijk Bart Knoester
Nick Steenhoek
Daan Perdijk
Amy Heinsmann
Rosita Ruigrok
Rob Hoogendijk
Daniëlle Poot
Paardrijden Stg. De Kluproosjes
VPG Opmeer
Sabine Leek
Remy Treffers
Sam Veeken
Stefan Tettelaar
Xander Jansen
Steffi Kregting
Barbara Dijkman
Astrid Grosze Nipper
Tennis TV Smash
TC Etten
Tanja Baremans
Rik Snepvangers
Frank Hagebeek
Irma de Wolf
Joshua Diseraad
Sabien Bosman
Michiel Neeskens
Janny Koster
Wielrennen ID-Cycling Brian Nugteren
Richard Tacken
Sander Hummel
Hugo Faber
Abiesh Ragutash
Rick Tuinman
Sam Nugteren
Zeilen Stichting Plons Jaïr Maarsen
Willem van IJsseldijk (UP)
Joost Vial
Robert de winter
Zwemen De Brug regio Veendam
Hera’11
Maud Jonkman
Meike Terhorst
Jo-Ann Wijermars
Bart Hol
Chris Kuiper
Wendy Scholten
Grietje Hooiveld
Zwemmen Open Water HZ&PC Heerenveen
Z&PV de Veene
Hera’11
Annemieke Visch
Wessel Everloo
Miranda Albers
Carmen Bloem